Техноеласт ГРІН

Сучасні покрівлі не просто виконують функцію захисту будівлі, але і є елементом оформлення, несуть естетичне навантаження. Усе більше застосування знаходять найбільш цікаві та складні експлуатовані покрівлі. Тип експлуатованих покрівель, на яких висаджені рослини, називають «зеленими» покрівлями. Це покрівлі, перетворені в сад. «Краса вимагає жертв» – і у випадку з «зеленими» покрівлями це абсолютно вірно.

Крім звичайних руйнівних чинників, що діють на гідроізоляційні матеріали, при облаштуванні «зелених» покрівель з’являються нові: мікроорганізми, хімічні речовини і кореневі системи рослин. Руйнівний вплив коріння рослин в кілька разів перевищує всі інші.
«Техноеласт ГРІН» отримують шляхом двостороннього нанесення на поліефірну основу бітумно-полімерного в’яжучого, що складається з бітуму, бутадієнстирольного термоеластопласту, наповнювача, а також антикореневих добавок. З верхнього боку матеріалу застосовується спеціальна полімерна плівка для захисту від механічних пошкоджень, з нижнього – плівка з логотипом «ТехноНІКОЛЬ».

Матеріал «Техноеласт ГРІН ЕКП» застосовується при облаштуванні «зелених» покрівель в місцях стиків, на які потрапляє сонячне світло. Для всіх інших поверхонь використовується «Техноеласт ГРІН ЕПП».

Сфера застосування

Призначений для облаштування гідроізоляції будівельних конструкцій і споруд, у тому числі всіх типів озеленених покрівель, де можливий контакт гідроізоляційного шару з кореневими системами рослин.

Будівля

«Техноеласт ГРІН» отримують шляхом двостороннього нанесення на поліефірну основу бітумно-полімерного в’яжучого, що складається з бітуму, бутадієнстирольного термоеластопласту або його модифікацій, наповнювача і антикореневих добавок, з подальшим нанесенням на обидва боки полотна захисних шарів. В якості захисних шарів використовують грубозернисту, дрібнозернисту (пісок) посипку і полімерні покриття.

Марки

В зависимости от вида защитных слоев и области применения Техноэласт ГРИН выпускают следующих марок:

К

З грубозернистою посипкою з верхнього боку полотна і полімерним покриттям з нижнього боку полотна; застосовується для облаштування верхнього шару покрівельного килима;

П

З полімерним покриттям з верхнього та нижнього боків полотна; застосовується для облаштування гідроізоляції будівельних конструкцій та споруд.

Таблиця Характеристик матеріалів

Наименование параметра К П
Тип покриття: верх сланець плівка
низ плівка плівка
Водонепроникність при тискові не менше 0,2 МПа протягом 2 годин абсолютна
Водопоглинання протягом 24 годин, % за масою, не більше 1 1
Маса, кг/м2, не менше 5 4.6
Тип захисного покриття: верхня сторона 10х1 10х1
Маса в’яжучого з наплавлюваного боку, кг/м2, не менше 2 2
Розривна сила при розтягуванні в поздовжньому / поперечному напрямі, Н, не менше на поліефірі 600/400 600/400
Товщина, мм 4.2 4
Втрата посипки, г/зразок, не більше 1
Теплостійкість*, оС, не менше -25 -25
Водонепроникність протягом 72 годин при тискові 0,001мПА абсолютна
Тип захисного покриття: верхня сторона -25 -25
Водонепроникність* при тиску не менше 0,2 МПа впродовж 2 г -35 -35
Теплостійкість, °С 100

Виконання робіт

керуючись «Указівками щодо проектування і облаштування експлуатованих покрівель із зеленими насадженнями зі застосуванням матеріалу з посиленим захистом від проростання кореневих систем рослин «Техноеласт ГРІН»; може використовуватися у всіх кліматичних районах за СНіП 23-01.


Корпорація «ТехноНІКОЛЬ» пропонує сучасні будівельні матеріали, що відповідають російським і європейським стандартам якості, до числа яких входять покрівельні рулонні матеріали, мастики гідроізоляційні, бітуми, матеріали для звукоізоляції і пароізоляції стін.

Устройство кровли

Выполним работы по устройству кровли.

Утепление фасадов

Произведем утепление наружных и внутренних стен зданий.

Малярные работы

Подготовка и декорирование поверхностей: грунтование, покраска, штукатурка.

Укладка камня

Укладка декоративного искуственного и природного камня.

Художественная роспись

Декоративная роспись в интерьере и экстерьере.

Укладка паркета

Укладка паркета на стяжку. Подготовка пола для укладки паркета, паркетной доски, ламината.

Устройство деревянных фасадов

Деревянные фасады это утепление дома и декоративная отделка, натуральный природный.

Инженерия. Электромонтажные работы.

Все виды электромонтажных работ.

Декоративные штукатурки

Нанесение любых декоративных штукатурок и красок.